Komentarų: 0

Nekilnojamojo turto brokerio mokestis

Profesionalaus nekilnojamojo turto brokerio komisinis mokestis yra 3 proc. nuo pardavimo sumos. Kai kurias atvejais tai būna iš anksto aptarta suma, kuri būna mokama kaip atlygis už sėkmingai įvykdytą pardavimo sandorį. Komisinis mokestis mokamas tik pardavus nekilnojamąjį turtą, tai yra pasirašius notarinę pirkimo-pardavimo sutartį su pirkėju. Jeigu brokeriui nepavyksta parduoti NT objekto, jis negauna atlygio. Dėl to brokeris suinteresuotas parduoti Jūsų nekilnojamąjį turtą geriausia kaina ir per maksimaliai trumpesnį laikotarpį.

Komentarų: 0

Nekilnojamojo turto agentūra Alytuje ar brokeris?

Žinokite, kad ne turto agentūra pardavinėja jūsų NT, tai daro žmogus – brokeris.

Nekilnojamojo turto brokeris turi būti patyręs, šiuolaikiškas, turėti naujausias priemones reklamos paruošimui, kad galėtų pasiekti geriausius rezultatus!

Jeigu jums trūksta laiko, žinių, patirties ar priemonių, kad parduotumėte savo turtą, kreipkitės į mane. NT darbo patirtis daugiau kaip 13 metų. Nustatysiu turto pardavimo kaina. Kokybiškai paruošiu NT pardavimui. Rasiu pirkėjus, mokančius didžiausią kainą. Padėsiu paruošti visus reikiamus dokumentus pardavimui. Pasirūpinsiu sandorio eiga pas notarą nuo pradžių iki pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo.

Komentarų: 0

Nekilnojamojo turto paslaugos Alytaus mieste

Ieškote nekilnojamojo turto agentūros, kuri teiktų brokerių paslaugas Alytuje arba Druskininkuose?

Jums reikalingas profesionalus, patikimas brokeris, galintis sėkmingai parduoti ar padėti nusipirkti nekilnojamąjį turtą?  Teikiu nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas tik Dzūkijos regione. Gerai žinau šį kraštą ir nekilnojamojo turto rinkos specifiką, šiame regione.